Створено Український урядовий резерв 2


Зареєстровано ГО «Український урядовий резерв» (ГО УУР).
Що це? Навіщо?

Цей крок не має нічого спільного з практикою, так званих, «тіньових урядів» – це може бути набагато більше, глибше та серйозніше.
В державній Системі «Україна» необхідна якісно нова, само націлювана на виконання головної функції системи, підсистема кадрового забезпечення.

 ГО УУР створили люди, що сповідують саме таке розуміння мети існування і ролі Держави, як державного механізму, котре звучить, нагадаю, так.

Головна функція держави Україна:
«Створювати умови для максимального задоволення матеріальних та духовних потреб всіх своїх громадян, шляхом ефективної реалізації інтелектуального, природного та економічного потенціалу країни”.

З цього абсолютно логічно витікає і формулювання Національної ідеї.
Національна ідея держави Україна:
«Створювати НАЙКРАЩІ В СВІТІ умови для максимального задоволення матеріальних та духовних потреб всіх своїх громадян, шляхом ефективної реалізації інтелектуального, природного та економічного потенціалу країни”.

Саме таке ж розуміння і духу всього законодавчого поля.
«Дух» законодавчого поля України:
«ГАРАНТУВАТИ створення умов для максимального задоволення матеріальних та духовних потреб всіх своїх громадян, шляхом ефективної реалізації інтелектуального, природного та економічного потенціалу країни».

Нажаль, нині діюча система державної влади дуже далека від таких орієнтирів, працює на самозбереження та самовідновлення, то і підсистема, підготовки кадрів орієнтована саме на це.

Таким чином, мова йде про громадську діяльність спрямовану на просвітництво серед населення, сприяння реальній роботі «соціальних ліфтів» та створення реального дієвого управлінського резерву для всіх гілок державного механізму, орієнтованого на забезпечення ефективної його роботи, згідно функціональної моделі Держави.

Головним принципом і метою діяльності ГО УУР буде з’ясування НЕ того, чому все так погано і хто персонально в цьому винен, а ЩО і ЯК треба зробити, щоб стало добре, і ХТО це може реально зробити – персонально і ПОІМЕННО.


Залишити коментар

2 думок про “Створено Український урядовий резерв

 • Василь Шелудяков

  Отже. Повна заміна системи державної влади на систему, яка відповідає Конституції. Для заміни однієї системи іншою потрібно створити нову та унеможливити існування старої. Таку роботу зможуть виконати лише залишки пробудженої інтелігенції та активних свідомих громадян. Усвідомивши шляхи єднання та спілкування, їм потрібно буде побудувати робочу платформу. Такою платформою має бути не заплямована і зрозуміла організація. Як не крути, а по всіх ознаках така організація називається партією. Адже партія – це організація, яка займається політичною діяльністю, тобто, захистом своїх інтересів. Партія Порошенко – займається захистом інтересів Порошенко, партія Тимошенко – захищає інтереси Тимошенко. Це нормально! Не нормально, коли інтересами рабів в нашій державі займаються різні шахраї-олігархи з прямої згоди цих рабів. У українців повинна бути своя партія. Але ось не задача, всі сподіваються на чудесника, який чомусь буде захищати їх інтереси, адже він, якимось чудом, знає всі їхні проблеми. Окрім самих українців ніхто не знає їх проблем і не збирається ці проблеми вирішувати. Відсторонення широкого загалу людей від політики – то є суттєва проблема українців. Тому потрібна партія українців. Але народу України юридично не існує. Він визначений в Конституції, як володар влади і всього національного багатства України, але не оформлений, як реальний суб’єкт владних і майнових прав. Для реалізації конституційних засад в першу чергу потрібно створити суб’єкта власних повноважень, власника системи державної влади – територіальні громади України. Це і є основна задача партії – оформлення територіальних громад та розбудова системи господарювання цих громад в державі. Із цього випливає, що основою партійного будівництва мають бути територіальні громади. Власником партії мають бути територіальні громади, тільки тоді ця партія буде захищати інтереси громад. Це визначає структуру побудови партії.
  Основна задача сьогодення полягає в формулюванні принципів побудови партії , які будуть нести в собі принципи державного управління майбутнього.
  Чи є у Вас концепція принципів ? Цікавлять практичні аспекти для реальних дій.
  Для залучення широкого загалу українців до державного будівництва потрібно сформулювати прості та зрозумілі принципи та алгоритми їх реалізації. Головною перепоною на цьому шляху стає замкнуте коло особистих інтересів, яке наглухо гальмує розвиток громадських інтересів. Поєднання особистих і громадських інтересів – ось задача. Опит економічного чуда дагестанської Шухти, ще за радянських часів, показує, що для неймовірного економічного розвитку достатньо створити умови власника, господаря результатами своєї праці простих трударів. Чудо відбулося – це факт, але воно було побудовано на розумових та організаторських здібностях голови колгоспу Магомеда Чартаєва. З його смертю чудо зникло. Це урок з минулого, що потуги однієї людини, нехай самої геніальної, не вирішують задач міцності системи життєдіяльності громади. Нинішня система влади має достатньо сильні коріння і взаємозв’язки, які залізною хваткою меркантильних інтересів тримають і будуть тримати Україну в рабстві, не залежно від особистостей олігархів. Всі вже розуміють, що «смерть кощєєва» схована десь в нас самих. Тобто, наша біда полягає в нашій поведінці. А наша поведінка обумовлена умовами нашого існування. Як змінити ці злочинні, рабські умови? З одного боку потрібно годувати родину, а з другого займатись кропіткою роботою по вивченню основ державного управління і втіленню цих знань в життя. Але окрім зміни Конституції, ніхто практичних рецептів «що ж треба зробити» не дає. Створення Колективного розуму – це тема. Висока складність поставленої задачі, до вирішення якої повинні бути залучені якомога більша кількість людей, обумовлює наявність рухового потенціалу. Цей «тягач» має сформулювати не філософські розуми, а конкретні плани конкретних дій, що виведуть нас з культурного та економічного провалля.
  Поєднання особистих і громадських інтересів лежить в площині податків. Наразі, при грабіжницькій політиці державної системи влади, існує антагонізм між інтересами бізнесу та інтересами держави. Йдеться про бізнес не пов’язаний з бізнесом при «владі». Адже саме «система влади» потрібна олігархічному бізнесу по узурпації майнових та владних повноважень народу для захисту своїх здирницьких інтересів. Коріння нинішньої ситуації полягають в захопленні комуністичною партійною номенклатурою реальної влади при виході України з составу СРСР. Згуртована і освічена зграя тихенько, методично, зі знанням діла захопила ключові посади в управлінні державою і заклала підвалини існування організованого злочинного угрупування , яке наразі розквітає своєю безкарністю та цинізмом «бєспрєдєла» по геноциду українського народу. Юридично узурпація влади народу полягає в створені приватної системи державного управління, замість конституційної системи народовладдя на основі створених територіальних громад. Тому вся ця існуюча система державного управління нелегітимна, тобто злочинна! Згідно з Конституцією вся система держу правління має бути публічної форми власності територіальних громад, і розрахункові рахунки для сплати податків повинні належати саме нествореним територіальним громадам. Сплачуючи податки, ми живимо приватну злочинну систему «влади». Ось де знаходиться «кощєєва смерть». Вся публічна власність знаходиться в приватних руках злочинної системи. Але навіть злочинний закон про децентралізацію, який передав опіку за громадським майном радам, не знімає право власності громад на своє майно. Суть права власності можна легко зрозуміти на прикладі вигляду приватного і наразі нічийного державного майна. Право власності – то мотив до інтересів громади. Опікування активістами та журналістами долею державного майна зводиться до глухої стіни секретності приватизованого публічного майна. І це нормально. Якщо українцям не потрібне їх публічне майно, то на нього завжди знайдуться власники. Побудова прозорої системи управління політикою і майном громади напряму залежить від факту оформлення тої власності за громадою.
  Сплата податків та комунальних платежів на рахунки територіальної громади – суть конституційної вимоги перед злочинною системою.
  Побудова злагодженої системи державного управління, при якій платники податків зацікавлені в ефективній роботі системи і контролюють її, а державна система управління робить все, щоб діяльність платників податків була максимально комфортною і успішною. Ця взаємно зацікавленість – продукт конструкції системи управління, де схема інтересів народу і бізнесу, обумовлює міцність цієї конструкції.
  З повагою Василь Шелудяков

  • Олександр

   Шановний, пане Василю, щиро вдячні за Вашу увагу до нашого сайту І, перш за все, дуже перепрошуємо за затримку з відповіддю, що обумовлено значними проблемами періоду нашого становлення.
   Також, дуже вдячні за такий глибокий, фундаментальний та дуже показовий для нашої політологічної думки коментар. Ми з Вами згодні на 100%, як і з тими, хто також виказує думку, що нинішні Українська влада злочинна. Але скільки можна і навіщо повторювати та доказувати все новими прикладами ОЧЕВИДНЕ?
   Повністю розділяючи Вашу думку, що: “Для заміни однієї системи іншою потрібно створити нову …”, ми і розпочали проектування цієї, нової СИСТЕМИ, для чого започаткували широкий громадянський рух “Коло Українських патріотичних сил”, та його складову – Український Урядовий Резерв, котрий дасть відповіді не тільки на запитання: “Що треба зробити?”, але і “Як?”, і підготує тих,”Хто?” це зробить.
   Наша віра в реальність і можливість вирішення цієї, непідйомної для інших політичних сил, задачі є наш, принципово новий , не політологічний, а СИСТЕМНО – ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ алгоритм її вирішення, та розуміння, що СИСТЕМИ творяться не з людей, а з функцій.
   Але це вже окрема, велика розмова, котра потребує певної попередньої підготовки. Ось саме такою підготовкою кадрів в процесі реального проектування нової держакної СИСТЕМИ і буде займатися ГО УУР, що планується відображати на цьому сайті. Долучайтеся до реальної роботи!