Активність


 • Сергій повідомлення в стрічці групи Логотип групи (Колегія юстиції)Колегія юстиції 4 роки тому

  Доброго дня. пропоную додати до Конституції такі правки, (з поясненням)

  По моїм дослідам, система інородних термінів “нація-національність” підходить до поліетнічних держав федерацій. Та для нашой по всім показникам НАРОДНОЙ держави підходить система впорядкування “народ-населення”

  Тому визначенням українського народу в конституції пропоную таким чином,:

  1. Корінний та держутворюючий Народ країни Україна- це люди що мають хочаб 70% генотипу слов”янськой групи народів, належать до європеоїдної раси, вільно володіють українською мовою, сповідають Рідну Віру, чи православне християнство, чи атеїсти. Всі інші жителі країни є чи населення чи інородні меншини.
  Право обиратись в уряд мають виключно представники корінного народу України.
  ————————
  Так як ми пройшли дуже прикрий досвід багаторазових порушень а тим паче змін Конституції в бік зменшення прав народу, то пропоную на перших рядках таку статтю:

  2. Якщо будь-хто вповноважений змінить жодну статтю цієї Конституції в бік зменшення прав українського народу і це буде доведено у судовому порядку, то така людина підлягає арешту та ув”язненню на 50 років.
  ———————————-

  Дуже важливий момент реалізації народовладдя через референдум, але сама установа та процедура проведення референдумів нереально складна, тому бачу вихід з хитрого становища зазначеного в КУ в розділі референдуми такой новой статтею на перших важливих рядках:

  3. Представники корінного українського народу мають виключне право зібратися в кількості 10 000 осіб на Майдані Незалежності (а також це можливо в обласних центрах на міському рівні) та призвати до відповідальності будь якого посадовця чи групи посадовців представників влади, від президента України до голови міської ради Києва(чи будь якого міста народної держави Україна) по будь-якому конкретному питанню чи у підозрі в корупції та некомпетентності . Якщо представник чи група представників влади не відповідає на аргументовані в правовому сенсі претензії представників українського народу чи взагалі не з”явились на такий призов, то такий посадовець чи група посадовців автоматично та миттєво знімаються зі своїх посад і прямують до розслідування вповноважених органів, а на звільнені посади оголошуються позачергові вибори.
  ————————————————-

  Думаю, що цих трьох статтей буде достатньо для зміни системи влади від олігархічной до справжньо народної.

  Наостанок додам щось дуже важливе для мене, як для рідновіра та язичника.

  Також по моїм дослідам, за які беру відповідальність: Україна набула свою назву та ідеологію під час перебування у юдо-християнському егрегорі в налютіші часи цього, а цей факт аж ніяк не може бути основою національного руху. тому що юдо-християнство це релігія вигадана та нав”язана саме для рабовласництва над слов”янами, тому пропоную повернутися до більш природньої назви для сучасних українців, назви країни – Київська Русь та народ кийрусини. Це знімить багато гострих суперечок та розвалить ідеологію РФ, що нахабно вкрали собі право захищати Русь та “руський мир”.
  Дякую за увагу.

  • Ще раз – зміни до Конституції не на часі. НЕ МОЖНА ЗМІНЮВАТИ ПІД ЧАС ВІЙНИ, По суті – два питання тектонічних – по національності – так генотип повинен бути ,згоден. Щодо назви – Повернемо Україну,як учасницю Ялтинського свііту. Пам’ятаємо,що сьогодняшній світ був намальований у Ялті на конференції після перемоги і другої світової..Станемо потужними – будемо малювати світ по іншому..Але ЗАВЕЛИКА планка..Якщо відразу..
   Щодо відповідальності за звужування прав – навіть Конституцію не тре міняти – тре це встановити як кримінальна відповідальність у карному кодексі..