Активність


 • Олександр повідомлення в стрічці групи Логотип групи (Колегія освіти і науки)Колегія освіти і науки 4 роки, 1 міс. тому

  Діти – наше майбутнє. Нам, батькам, дуже хочеться, щоб наші діти виросли і гідно жили на батьківщині, робили ії могутнішою. Що ми бачимо зараз? Шкільна освіта не виконує основне завдання – підготувати підростаюче покоління до дорослого життя. Дитину з шести років починають вчити бути слухняним рабом, який не має своєї думки. І тільки батьки, якщо взмозі, коригують цей процесс. Введення оплати навчання в старших класах призведе до ще більшого зниження інтеллектуального рівня молоді та неможливості талановитим отримати вищу освіту.
  Вища освіта наразі також не виконує своїх функцій. Що кажуть молодому працівнику на роботі? “Забудь чого тебе навчили и дивись, як треба робити”. Программи навчання не встигають за змінами. Та й після закінчення мало хто працює за освітою.
  Якщо ж молодий фахівець потрапляє в наукове середовище, через брак фінансування цільових державних програм, він вимушений працювати за “господарчими” угодами за копійки.
  Треба докорінно змінювати підхід до освіти.
  По- перше: школу повернути до десятирічного терміну з семирічного віку. Программи повинні бути націленими на розкриття здібностей школяра та їх подальший розвиток. Також школа повинна психологічно підготувати до дорослого життя та подальшого навчання у вищій школі.
  По-друге: вища школа повинна з стратегічним прицілом готувати достатню кількість фахівців народного господарства та майбутніх науковців. Вона повинна бути доступною для обдарованих. Рівень оплати праці педагогів повинен стимулювати розвивати студентів, а не займатися здирництвом під час заліків та екзаменів.
  По-третє: наука повинна вирішувати проблеми країни в частині стратегічного розвитку господарства та технологічного прогрессу.
  Тільки так ми зможемо забезпечити майбутнє для своєї країни і залишити її своїм нащадкам.