Активність


  • Олександр повідомлення в стрічці групи Логотип групи (Колегія інфраструктури)Колегія інфраструктури 4 роки, 11 міс. тому

    Склалася така тенденція, що ремонтують шляхи тільки у великих населених пунктах та на магістралях держаного та областного значення. Де можливо кожного року списувати гроші на ремонт і без того гарного покриття (як це робиться по вул.Клочківська у м.Харків).
    У районах все навпаки. Навіть поява правди про стан окремих доріг на телебаченні не призводить до дій. Наприклад, навесні 2017 року показали сюжет про стан доріг на козачанському напрямку у Дергачівському районі Харківської області. Виділили 28 мільонів грн., тендер виграла сумнівна фірма, запропонувавши все полагодити за 19(!) мільонів. Зараз вже вересень. Ніхто нічого так і не полагодив. Куди підуть виділені гроші не важко здогадатися.
    Треба ламати цю практику, винних – притягувати до відповідальності.
    Кошти треба виділяти своєчасно (з початком теплого періоду року) реальним підприємствам по будівництву та обслуговуванню шляхів з жорстким контролем якості матеріалів та дотримання технології. Підприємства повинні давати гарантію на свою роботу.