Колегія оборони


Почати створювати народну армію України на зразок Швейцаріі або Ізраілю
Вважаємо, що тільки озброєний громадянин України не є рабом. Це показує і практика інших розвинених демократій. Де влада не боїться свого народу. Перший критерій, по котрому необхідно НЕГАЙНО видати зброю – це наявність у чоловіка свідоцтва про народження дитини. Батько, глава родини – зобов’язаний нести відповідальність за охорону та захист свого сімейства, домашнього вогнища.
Другим критерієм озброєння людей повинен стати приклад будівництва народної армії за зразком Швейцарії. Де практично все чоловіче (а в Ізраїлі і жіноче) проходить військову підготовку і є дійсними військовослужбовцями з обов’язком зберігання стрілецької (в тому числі і важкого) зброї вдома. Мобілізація такої народної армії і перетворення її в багатомільйонну збройну силу займає лічені години і дні. Тільки озброєний народ здатний сам відстояти свою землю від нападів агресорів всіх мастей. Уряд повинен негайно почати створювати таку армію в Україні.
Визначити пріоритети в розвиток армії останнього покоління, кіберарміі. Спрямувати всі зусилля фундаментальної та прикладної науки в цю сферу. Посилити фінансування високотехнологічних галузей промисловості та військово-промислового комплексу.
Базова стаття Голови УУР П. Костенка з прикладу викликів для України
Україна- наказано вижити
Також стаття академіка С.Какічева
Национальная военная концепция «восьмого» поколения

Долучитись