Колегія фінансів


Створити в України найкращі умови ведення бізнесу в світі. Зокрема – знизити податковий тиск та провести дерегуляція єкономікі .
скасувати ПДВ і замінити його на 1% від залишку на рахунках раз на місяць (по Гезелю) а потім скасувати всі податки та замінити їх 2% з залишку на місяць.Ліквідувати податкову взагалі,залишивши тільки управління акцизів та митних зборів…
Показник фіскального навантаження (податків). Він не повинен перевищувати такі ставки податків, які діють в державах, з яких ми маємо критичний імпорт продукції 3-го і вище переділу . Більш того. Потрібен коефіцієнт, який враховує” ізотерму Паршева”. Тобто на скільки більше потрібно витрачати енергії для створення виробництва, обігріву приміщень, навіть кількості їжі працівникам (не менш 2000 кКал) на відміну від теплих держав. де все будівництво заводу складеться з коробки без вікон та відвід комунікацій по поверхні землі, бо середньорічна температура +15-20 градусів (Малайзія, Сингапур і т.і.).Нам же потрібно занурювати труби на півтора метра в землю. Якщо створюється такий інтегральний показник, то діяльність уряду вже їде на підтримування конкурентного середовища та умов, не гірших за оточуючи держави, щоб у інвестора назавжди була гарантія від кабальних податків або непередбачених зборів.
Чому підприємці не платять податки? Зовсім не тому, що вони природжені злочинці. Просто такі податки неможливо платити. Податкова система у нас побудована так, щоб підприємець у будь-якому випадку порушив закон і поніс хабар в податкову. Досить!
Підприємці повинні платити податки і знати, на що витрачаються ці гроші.
Найбільше влада боїться не СБУ, які не КРУ і не скарг громадян.
МІЛЬЙОНИ ЧЕСНИХ платників податків – це смерть корупції, хабарництву та бюрократії.
Знизити вартість грошових ресурсів – поступово зменшення кредитної ставки до рівня існуючих кредитних ставок в ЕС
Зараз в Україні влада належить діючої ОПГ «лихварі». На це ОЗУ працюють банкіри, судді, виконавці, оцінювачі та інші торговці вилученим майном. На непідйомних кредитних ресурсах розоряються бізнеси, підприємці, прості люди. Вузьке «шийку» отримання грошей під. захмарні відсотки (100% річних за споживчими кредитами – норма, 25-30% по кредитах для бізнесу і іпотеки) знищує Україну, а банкіри вивозять колосальні ресурси з країни. При величезній вартості грошових ресурсів неможлива конкуренція з Європою, де вартість кредитних ставок 3-5% річних. Приведення наших руслових кредитування до норм ЄС – найголовніша умова відродження бізнесу, створення робочих місць і процвітання України.
Крітерій:
Показник кредитних ставок в Україні по комерційним кредитам – не вище (EURIBOR + LIBOR )/2. Чому? Тому що середньо арифметичне від потужних індексів в Європі та Британії враховує фактично всі показники діяльності на фінансовому ринку та питання попиту та пропозиції у конкурентному середовищу. Перевищення нашою владою цих кредитних ставок- злочин і створення неконкурентних умов на нашому ринку.

Долучитись